top of page

Med Smyrna - Birinci Sınıf Dental Tedavi Hizmetleri

Dr. Çağlar KÖRCÜK, Dr. Duran ODABAŞIOĞLU ve Dr. Yiğit Kaan POLAT tarafından İzmir, TÜRKİYE'de kurulan prestijli bir diş kliniği ve sağlık turizmi acentesi olan Med Smyrna'ya hoş geldiniz. Üniversite günlerini paylaşan ömür boyu arkadaş olan kurucularımız, güçlerini birleştirmeye ve işbirlikçi bir uygulama kurmaya karar verdiler. 2017 yılında, doktora eğitimini tamamlamalarının ardından, dünya çapındaki bireyler için erişilebilir yüksek kaliteli diş hekimliği hizmetleri sunmaya adanmış son teknoloji bir diş kliniği kurdular.

Zengin bir deneyim ve uzmanlığa sahip olan kurucularımız, Türkiye'de dental turizm sektörünü geliştirme potansiyelini fark ettiler. Sonuç olarak Med Smyrna Sağlık Turizmi Acentesini kurdular ve ayrıcalıklı hizmetlerimizi ülke çapında çeşitli şehirlere yaydılar.

Med Smyrna'da kozmetik diş hekimliği ve implantlar da dahil olmak üzere kapsamlı bir diş tedavileri yelpazesi sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Öncelikli hedefimiz, hastalarımıza ağız sağlığı üzerinde tam kontrol sağlarken en iyi tedavi seçeneklerini sunmaktır. Her prosedürün titiz adım adım açıklamalarıyla hastalarımızın iyi bilgilendirilmesini sağlıyoruz. Ek olarak, dişlerinin uzun vadeli sağlığını korumak için önleyici bir yaklaşım uyguluyoruz.

Med Smyrna olarak birçok şehirde üst düzey kliniklerle ortaklıklar kurduk. Prosedürün her aşamasında sorunsuz deneyimler yaşamanız için konaklama ve VIP transfer hizmetleri sunuyoruz.

Med Smyrna'da bizim için hastalarımızın mutluluğu her şeyden önemlidir. Hastalarımızla ilişkimiz ilk temasla başlar ve tedaviden sonra da devam eder. Kendini işine adamış profesyonel ekibimizle, örnek niteliğinde tıbbi ve diş bakımı sağlama konusunda kararlıyız. Temel değerlerimizi, sorumluluk duygumuzu ve şirket misyonumuzu koruyarak, her gün sürekli büyüme ve ilerleme için çalışıyoruz. Med Smyrna farkını deneyimleyin ve medikal ve dental mükemmelliğin zirvesini keşfedin.

bottom of page